Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berndt' - Rakousko (Zillertal), Fügen. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 83 m2, v podkroví. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 15 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sej ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berndt, Fügen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6263_370_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 83 m2, v podkroví. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 15 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:33
Mapa stránek ...