Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berndt' - Rakousko (Zillertal), Fügen. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2017, komfortní a moderní zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a dvojumyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) po ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berndt, Fügen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6263_370_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Renovovaný v roce 2017, komfortní a moderní zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a dvojumyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup. Nádherná, nově v roce 2015, přímo u apartmánu postavená terasa, k dispozici pouze pro Vaše využití. Dvoulůžkový pokoj má pouze malé okno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.3.2019 02:14
Mapa stránek ...