Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Zillertal' - Rakousko (Zillertal), Aschau im Zillertal. Jedná se o ubytování pro 20 osob, k dispozici je 13 pokojů z toho je 8 ložnic. 13-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích. Prostorné, útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Velký vstup s jídelní stůl. Malý obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x velký pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, vana/sprcha/bidet/WC, s rohovou vanou a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Zillertal, Aschau im Zillertal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6274_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 20 osob, k dispozici je 13 pokojů z toho je 8 ložnic
Popis ubytování (interiér)
13-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích. Prostorné, útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Velký vstup s jídelní stůl. Malý obývací pokoj s 1x pohovka, jídelní stůl a kabelová TV (plochá obrazovka). Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x velký pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko, vana/sprcha/bidet/WC, s rohovou vanou a kabelová TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. WC zvlášť. Ve spodním patře: 3x sprcha, 2x WC zvlášť. V horním patře: galerie. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 2x pohovka, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Malá jídelna. Obývací pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. 4x balkon. K dispozici: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. V domě se ještě nachází malá kuchyňka s posezením. Průchod přes pokoj s kuchyňským koutem - dobré jako dvoupokojový rodinný apartmán se sprchou. Suterén s barem, hernou a fitness studiem s mnoha přístroji, se saunou, parní lázní a soláriem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 23:33
Mapa stránek ...