Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Dornauer' - Rakousko (Zillertal), Aschau im Zillertal. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2 v 2. patře. Prostorné, jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Velký balkon, východní orientace a jižní orientace. Nádherný panoramatický ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Dornauer, Aschau im Zillertal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6274_330_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 2. patře. Prostorné, jednoduché zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Velký balkon, východní orientace a jižní orientace. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 14:08
Mapa stránek ...