Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ram' - Rakousko (Zillertal), Aschau im Zillertal. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Vstup. 1x pokoj s 2x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velký balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ram, Aschau im Zillertal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6274_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 v 1. patře. Vstup. 1x pokoj s 2x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velký balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:49
Mapa stránek ...