Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Buntweg' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Landeck. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2, ve zvýšeném přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Buntweg, Landeck

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6500_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2, ve zvýšeném přízemí. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:04
Mapa stránek ...