Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Urgbach Apart' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Fließ. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 52 m2 v 2. patře. Moderní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x otevřený dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru zdarma, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Po ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Urgbach Apart, Fließ

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6521_310_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 52 m2 v 2. patře. Moderní a vkusné zařízení: otevřený obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x otevřený dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru zdarma, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:47
Mapa stránek ...