Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Draxl' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Fließ. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 47 m2, nadzemní suterén. Jednoduché a vkusné zařízení: vstup. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená nika s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Draxl, Fließ

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6521_225_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 47 m2, nadzemní suterén. Jednoduché a vkusné zařízení: vstup. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená nika s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 04:52
Mapa stránek ...