Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Draxl' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Fließ. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kuchyňským koutem a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, 2x sprcha/WC, WC zvlášť. Terasa 65 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Draxl, Fließ

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6521_225_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kuchyňským koutem a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, 2x sprcha/WC, WC zvlášť. Terasa 65 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 11:38
Mapa stránek ...