Ubytování v Rakousku, Fendels (Západní Tyrolsko) v apartmánu 'Almrausch'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Almrausch, Fendels
★★★

Rakousko, Západní Tyrolsko, Fendels

Rakousko, Západní Tyrolsko, Fendels
Číslo objektu: AT6528.120.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6528_120_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.251,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled do údolí a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Fendels: Pěkný vícegenerační dům 'Almrausch', 3-podlažní. V centru obce, 6 km od jezera, 450 m od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku. K dispozici: sáně. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 450 m, supermarket 5 km, restaurace 600 m, koupaliště 5 km, zátoka ke koupání 6 km. Tenis 7 km, jízdárna 6 km, kabinková lanovka, lyžařské centrum, lyžařské sjezdovky, půjčovna lyží, lyžařská škola 450 m, kluziště 6 km, dětské hřiště 450 m. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park Area 47 41 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Fendels-Ried 1 km, Fiss-Serfaus 13 km, Kaunertaler Gletscher 24 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Masáže a procedury do 300 m (nutno předem objednat). TIP: karta SommerCard zahrnuje: vstup do venkovního bazénu a koupaliště, tenisový kurt, zdarma účast na týdenním programu a spoustu dalších výhod.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Fendels:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.356 - 2.300 m n.m.
Vhodná pro rodinou rekreaci osada, na vyvýšeném místě, 23 km od Landeck. Prutz-Kaunertal 4 km: supermarket, potraviny, pekařství, banka, bar, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.
informace pro letní ubytování
Jezero ke koupání. Bazén 4 km. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Feichten, poloha údolní stanice 800 m, počet přepravních zařízení: 7x celkem. Kabinkové lanovky, sedačkové lanovky, vleky. Celkem 14 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 10 km. Sáňkařské dráhy. Metaná. Další lyžařská střediska: Serfaus-Fiss-Ladis 13 km, Nauders 33 km, Kaunertaler Gletscher 35 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Serfaus (1230 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.8.2018 19:44
Mapa stránek ...