Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Goldried Park' - Rakousko (Východní Tyrolsko), Matrei in Osttirol. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2. Komfortní zařízení se dřevem: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x malý pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV-satelit. Kuchyně). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: pračka, sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dva malé pokoje jsou odděleny flexibilním děličem prostoru. Byt je vybaven vlastní saunou. Apartmán se nachází v hlavní budo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Goldried Park, Matrei in Osttirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9971_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2. Komfortní zařízení se dřevem: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x malý pokoj, v kazdem pokoji s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV-satelit. Kuchyně). Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled. K dispozici: pračka, sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dva malé pokoje jsou odděleny flexibilním děličem prostoru. Byt je vybaven vlastní saunou. Apartmán se nachází v hlavní budově.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:21
Mapa stránek ...