Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Gradonna Mountain Resort' - Rakousko (Východní Tyrolsko), Kals am Großglockner. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 70 m2. Světlé, útulné zařízení: jídelna. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. 2x malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LA ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Gradonna Mountain Resort, Kals am Großglockner

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9981_100_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 70 m2. Světlé, útulné zařízení: jídelna. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. 2x malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku. Vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V malém suterénu se nachází infračervená kabina, ze které si můžete vychutnat krásný výhled do údolí. Základní kuchyňský balíček a svazek dřeva do krbu jsou zahrnuty v ceně a připraveny při vašem příjezdu. Automatický kávovar je také k dispozici. Upozorňujeme, že záloha musí být zaplacena v hotovosti na místě hned při příjezdu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.1.2018 20:50
Mapa stránek ...