Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Gradonna Mountain Resort' - Rakousko (Východní Tyrolsko), Kals am Großglockner. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová chata 100 m2. Světlé, komfortní a útulné zařízení: jídelna. Vstup na balkon. 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. 2x malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušič ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Gradonna Mountain Resort, Kals am Großglockner

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9981_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová chata 100 m2. Světlé, komfortní a útulné zařízení: jídelna. Vstup na balkon. 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. 2x malý balkon 6 m2. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V malé suterénu se nachází infračervená kabina s výhledem do údolí. Startovací balíček do kuchyně a svazek dřeva jsou zahrnuty v ceně a připraveny při vašem příjezdu. Automatický kávovar je také k dispozici. Upozorňujeme, že kauce musí být zaplacena v hotovosti na místě hned při vašem příjezdu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:50
Mapa stránek ...