Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Gradonna Mountain Resort' - Rakousko (Východní Tyrolsko), Kals am Großglockner. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová chata 70 m2 na 2 podlažích. Prostorné, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a kachlová kamna. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. Místnost na zavazadla. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless L ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Gradonna Mountain Resort, Kals am Großglockner

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9981_100_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová chata 70 m2 na 2 podlažích. Prostorné, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a kachlová kamna. Vstup na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: vstup. Místnost na zavazadla. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž na pozemku. Pozor prosím: maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. V malé vstupní hale se nachází infračervená kabina s výhledem do údolí, stejně jako komora se sportovními potřebami, pračkou a sušičkou. Dřevo do kamen je v ceně, stejně jako kuchyňský balíček v den příjezdu. K dispozici je také kávovar Espresso.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:42
Mapa stránek ...