Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Gradonna Mountain Resort' - Rakousko (Východní Tyrolsko), Kals am Großglockner. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Jídelna. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x koupelna, 2x WC zvlášť. Malý balkon 5 m2. Odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na les. K dispozici: pračka, sušička. Intern ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Gradonna Mountain Resort, Kals am Großglockner

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at9981_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Jídelna. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj s kachlová kamna. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x koupelna, 2x WC zvlášť. Malý balkon 5 m2. Odkládací místnost. Velmi pěkný výhled na hory a na les. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku. Vhodné pro rodiny. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. V malém přízemí se nachází infračervená kabina s výhledem do údolí. Hosté ubytovaní v chatkách si mohou dodatečně na vyžádání zakoupit u hotelu snídaně, večeře, různé sportovní a wellness-procedury. Základní balíček do kuchyně a svazek dřeva do krbu jsou zahrnuty v ceně a připraveny při vašem příjezdu. Automatický kávovar je také k dispozici. Upozornění: Kauce musí při příjezdu být zaplacena na místě a v hotovosti. Jeden pes je zdarma.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:48
Mapa stránek ...