Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Runnimoos' - Rakousko (Vorarlbersko), Laterns. Jedná se o ubytování pro 18 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 9 ložnic. 12-pokojový dům 430 m2 na 3 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: herní místnost. Kulečníková místnost. 4x sprcha. V horním patře: velká jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, umyvadlo a TV-satelit. Velká kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. 4x WC zvlášť. Ve 2. patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit. 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko, jídelní kout, kuchyňským koutem a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lů ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Runnimoos, Laterns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6830_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 18 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 9 ložnic
Popis ubytování (interiér)
12-pokojový dům 430 m2 na 3 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: herní místnost. Kulečníková místnost. 4x sprcha. V horním patře: velká jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, umyvadlo a TV-satelit. Velká kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. 4x WC zvlášť. Ve 2. patře: 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit. 1x velký pokoj s 1x dvoulůžko, jídelní kout, kuchyňským koutem a TV-satelit. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a TV-satelit. 1x pokoj s 3x lůžko a TV-satelit. 2x WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Optimální pro velké rodiny. Pozor: Další podkrovní pokoj lze rezervovat maximálně pro 8 osob přímo na místě. Cena na vyžádání.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:54
Mapa stránek ...