Ubytování v Rakousku, Laterns (Vorarlbersko) v rekreačním domě 'Runnimoos'. Toto ubytování je pro 20 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Runnimoos, Laterns
★★★★

Rakousko, Vorarlbersko, Laterns

Rakousko, Vorarlbersko, Laterns
Číslo objektu: AT6830.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6830_100_1/
Ubytování pro 20 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 41.762,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
12-pokojový dům 480 m2 na 4 podlažích. Vkusné zařízení: herní místnost. 4x sprcha. V horním patře: velká jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, 1 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, parní zařízení) s podávací okénko. 4x WC zvlášť. Ve 2. patře: 4x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a TV-satelit. 2x WC zvlášť. V podkroví: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 6x lůžko. 2x WC zvlášť. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Optimálně vhodné pro velké rodiny. Počet nabízených místností je založený na uvedeném počtu osob.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní chata, ideální pro pobyt s dětmi. 'Runnimoos', renovovaný v roce 2013. Mimo obec, 5 km od centra Laterns, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, pěkná zahrada k relaxaci. Zahradní sezení, terasa, gril, ohniště. V domě: stolní tenis, herní místnost, stolní fotbal, odkládací místnost na kola, lyžárna. Úzký příjezd vede až k objektu. V zimě doporučeno 4x4. Parkovací místo u domu. Potraviny 1.6 km, restaurace, autobusová zastávka 400 m, koupaliště 12 km. Minigolf 400 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 m, sedačková lanovka, půjčovna lyží, lyžařská škola, sáňkařská dráha, dětské hřiště 400 m. Známá jezera v okolí: Bodensee 38 km. Turistické oblasti Naherholungsgebiet Bregenzerwald 20 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Laterns:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidné místo ve stejnojmenném postranním údolí Rheintal. Ze směru Rankweil (11 km) leží uprostřed Vorarlberg a zve k výletům do blízkého Liechtenstein, do Švýcarska a k Bodensee se všemi svými pamětihodnostmi.
informace pro letní ubytování
Nedotčená příroda, 150 km značených turistických cest, jízda na horském kole, moderní a atraktivní letní sáňkařská dráha Voralbergs s fitness a zařízením pro volný čas, jezdectví, rybaření, otevřené koupaliště, tenis.
informace pro zimní ubytování
Rodinná lyžařská oblast Gapfohl s jistotou sněhu s 9 vleky 27 km upravených sjezdovek, lyžařská škola, dětská lyžařská škola, místo pro děti s opatrovnictvím zdarma, přírodní sáňkařská dráha, lyžařská turistika a noční sjezdování.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2017 05:33
Mapa stránek ...