Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Serviten' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 9 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový ateliér 72 m2 v 4. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s kabelová TV, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka, rádio, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj se střešní okno. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna/WC. Parketové podlahy. 2x velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x) ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Serviten, Vídeň 9 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1090_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový ateliér 72 m2 v 4. patře. Prostorné a světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s kabelová TV, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka, rádio, DVD a k dispozici výběr DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj se střešní okno. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna/WC. Parketové podlahy. 2x velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x), místo k posezení. Pěkný výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:15
Mapa stránek ...