Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Urban-Loritz' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 7. okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2013, velmi moderní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. 1x velký pokoj s 1x pohovka (110 cm), 1x dvoulůžko (180 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], z ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Urban-Loritz, Vídeň 7. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1070_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Úplně renovovaný v roce 2013, velmi moderní a osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. 1x velký pokoj s 1x pohovka (110 cm), 1x dvoulůžko (180 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s malý bar. Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.6.2018 00:35
Mapa stránek ...