Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Am Hundsturm' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 5 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 105 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, částéčně renovovaný v roce 2016, vkusné a útulné zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. Otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x otevřený velký dvoulůžkový pokoj s plochá obrazovka a DVD. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar, jídelní stůl. Koupelna/sprcha. Parketové podlahy. Postranní výhled. K dispozici: pračka, vysoká st ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Am Hundsturm, Vídeň 5 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1050_555_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 105 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, částéčně renovovaný v roce 2016, vkusné a útulné zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. Otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x otevřený velký dvoulůžkový pokoj s plochá obrazovka a DVD. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar, jídelní stůl. Koupelna/sprcha. Parketové podlahy. Postranní výhled. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 17:42
Mapa stránek ...