Ubytování v Rakousku, Vídeň 5 okres (Vídeň) v apartmánu 'Am Hundsturm'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Am Hundsturm, Vídeň 5 okres
★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 5 okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 5 okres
Číslo objektu: AT1050.555.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1050_555_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.287,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 105 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, částéčně renovovaný v roce 2016, vkusné a útulné zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. Otevřený velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a DVD. 1x otevřený velký dvoulůžkový pokoj s plochá obrazovka a DVD. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar, jídelní stůl. Koupelna/sprcha. Parketové podlahy. Postranní výhled. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
5. Bezirk: Bytový dům 'Am Hundsturm'. 3 km od centra, klidná poloha. V domě: výtah. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v čase: 09:00 - 22:00, pondělí - pátek. Supermarket 50 m, bar 20 m, pekárna 30 m, kavárna 20 m, centrum dostupné pěšky během 25 min. Autobusová zastávka '13A,14A,59A' 30 m, metro 'U4 Pilgramgasse' 700 m, park 'Einsiedlerpark, Am Hundsturm' 300 m, krytý bazén 350 m. Dětské hřiště 300 m. Atrakce v blízkosti: Schloß Schönbrunn 3 km, Naschmarkt 1.5 km, Museumsquartier 3 km, Schloß Belvedere 3 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstr. 103.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 5 okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 10:33
Mapa stránek ...