Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Wieden' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 4. okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 67 m2 v 2. patře. Světlé, velmi osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Ne ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Wieden, Vídeň 4. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1040_330_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 67 m2 v 2. patře. Světlé, velmi osobité zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Parketové podlahy. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 13:50
Mapa stránek ...