Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Apartment Johanna' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 3. okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Apartment Johanna', 3-pokojový byt 108 m2 v 1. patře. Prostorné, velmi moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s otevřený krb, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Apartment Johanna, Vídeň 3. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1030_380_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Apartment Johanna', 3-pokojový byt 108 m2 v 1. patře. Prostorné, velmi moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s otevřený krb, kabelová TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon 2 m2. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.11.2017 10:18
Mapa stránek ...