Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kampstrasse' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 20 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, okno do dvora s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna s kabelová TV a plochá obrazovka. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. In ...
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kampstrasse, Vídeň 20 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1200_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, okno do dvora s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna s kabelová TV a plochá obrazovka. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Parketové podlahy. Odkládací místnost. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.4.2017 21:40
Mapa stránek ...