Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hermine' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 2. okres. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hermine, Vídeň 2. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1020_400_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2017 03:02
Mapa stránek ...