Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Hermine' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 2. okres. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování ve Španělsku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Hermine, Vídeň 2. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1020_400_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 30.4.2017 18:41
Mapa stránek ...