Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sievering' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 19 okres. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Mobilní klimatizační jednotky.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sievering, Vídeň 19 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1190_570_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Mobilní klimatizační jednotky.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 02:16
Mapa stránek ...