Ubytování v Rakousku, Vídeň 19 okres (Vídeň) v apartmánu 'Sievering'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sievering, Vídeň 19 okres
★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 19 okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 19 okres
Číslo objektu: AT1190.570.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1190_570_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.284,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup s 1x pohovka a 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a CD. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. Topení, klimatizace. Parketové podlahy. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Mobilní klimatizační jednotky.
Informace o domě (rezidenci)
19. Bezirk: Pěkný vícegenerační dům 'Sievering'. 5 km od centra (ca. 20 Min), klidná poloha, oblast se slabým provozem. V domě: výtah, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 300 m, restaurace 400 m, tramvaj '37' 200 m, autobusová zastávka '10A, 39A' 200 m, metro 'U4 Heiligenstadt' 900 m, park 'Wertheimsteinpark' 300 m, koupaliště, krytý bazén 800 m. Cyklistická stezka 1 km, dětské hřiště 300 m. Atrakce v blízkosti: Heurigenviertel Grinzing 600 m, Karl Marx Hof 800 m, Beethoven Haus/Museum 1.2 km. Turistické oblasti Kahlenberg 2 km, Hohe Warte 800 m. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Dům se nachází v klidné, krásné vilové čtvrti se zelení, ve Vídni/Döbling. Četné vinárny a typické «Heurigen» hospody s letošním vínem, stejně jako známý vinařský «starý-Grinzing» jsou rychle dostupné pěšky. Kahlenberg, ze kterého je nádherný výhled na Vídeň se nachází v blízkosti. S linkou 37 se dostanete do centra města za 20 minut. Parkování zdarma je přímo před domem.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 19 okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 19:27
Mapa stránek ...