Ubytování v Rakousku, Vídeň 19 okres (Vídeň) v apartmánu 'Sievering'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sievering, Vídeň 19 okres
★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 19 okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 19 okres
Číslo objektu: AT1190.570.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1190_570_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 9.422,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna/WC. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Mobilní klimatizační jednotky.
Informace o domě (rezidenci)
19. Bezirk: Pěkný vícegenerační dům 'Sievering'. 5 km od centra, na ulici, v zeleni. V domě: výtah, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 400 m, restaurace 300 m, autobusová zastávka 200 m, metro 'U4 Heiligenstadt' 900 m. Atrakce v blízkosti: Heurigenviertel Grinzing 600 m. Turistické oblasti Kahlenberg 2 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Dům se nachází v klidné, krásné vilové čtvrti se zelení, ve Vídni/Döbling. Četné vinárny a typické «Heurigen» hospody s letošním vínem, stejně jako známý vinařský «starý-Grinzing» jsou rychle dostupné pěšky. Kahlenberg, ze kterého je nádherný výhled na Vídeň se nachází v blízkosti. S linkou 37 se dostanete do centra města za 20 minut. Parkování zdarma je přímo před domem.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 19 okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.12.2017 15:06
Mapa stránek ...