Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Anastasius-Grün-Gasse' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 18 okres. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 76 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x dětský pokoj s 1x francouzským lužkem, TV, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Anastasius-Grün-Gasse, Vídeň 18 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1180_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 76 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x dětský pokoj s 1x francouzským lužkem, TV, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Malý balkon. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:21
Mapa stránek ...