Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Villenapartment Neuwaldegg' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 17 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Villenapartment Neuwaldegg', 4-pokojový byt 106 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, úplně renovovaný, osobité a útulné zařízení: vstup. Velký salón s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu. Průchozí pokoj s 1x lůžko, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Jídelna s jídelní stůl. Velká kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled do zahrad ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Villenapartment Neuwaldegg, Vídeň 17 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1170_280_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Villenapartment Neuwaldegg', 4-pokojový byt 106 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, úplně renovovaný, osobité a útulné zařízení: vstup. Velký salón s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu. Průchozí pokoj s 1x lůžko, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Jídelna s jídelní stůl. Velká kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro děti do 16 let. Nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:11
Mapa stránek ...