Ubytování v Rakousku, Vídeň 17 okres (Vídeň) v apartmánu 'Villenapartment Neuwaldegg'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Villenapartment Neuwaldegg, Vídeň 17 okres
★★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 17 okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 17 okres
Číslo objektu: AT1170.280.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1170_280_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.722,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Villenapartment Neuwaldegg', 4-pokojový byt 106 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné a světlé, úplně renovovaný, osobité a útulné zařízení: vstup. Velký salón s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu. Průchozí pokoj s 1x lůžko, TV-satelit a plochá obrazovka. 1x dvoulůžkový pokoj. Jídelna s jídelní stůl. Velká kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. Parketové podlahy. Terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nevhodné pro děti do 16 let. Nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
17. Bezirk: POZOR: Přes 'Pötzleinsdorf' není možný přístup autem nebo taxíkem (silnice uzavřena)! Přístup pouze přes 'NEUWALDEGGERSTRAßE'! pěkná, historická vila, rok výstavby 1856, renovovaný, obklopen stromy. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve vilové čtvrti, v zeleni. Společné: pozemek 5'000 m2, pěkná zahrada k relaxaci. Terasa, zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 300 m, restaurace 500 m, tramvaj '43' 1 km, autobusová zastávka '43A' 150 m, koupaliště 1.7 km. Sportovní centrum 500 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy, cyklistická stezka 100 m, dětské hřiště 500 m. Atrakce v blízkosti: Neustift am Walde, Schloss Neuwaldegg. Turistické oblasti Pötzleinsdorfer Schlosspark. Pozor prosím: nevhodné pro děti do 16 let. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 17 okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:15
Mapa stránek ...