Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kupka' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 14 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Kupka', 3-pokojový byt 86 m2 v 2. patře. Světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kupka, Vídeň 14 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1140_350_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Kupka', 3-pokojový byt 86 m2 v 2. patře. Světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kouření na balkoně dovoleno!
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 04:32
Mapa stránek ...