Ubytování v Rakousku, Vídeň 14 okres (Vídeň) v apartmánu 'Kupka'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kupka, Vídeň 14 okres
★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 14 okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 14 okres
Číslo objektu: AT1140.350.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1140_350_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.980,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Kupka', 3-pokojový byt 86 m2 v 2. patře. Světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a k dispozici výběr DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Kouření na balkoně dovoleno!
Informace o domě (rezidenci)
14. Bezirk: Moderní bytový dům, rok výstavby 2001. Živá poloha. Společné: zahrada. Zahradní sezení. V domě: výtah. Příjezd vede až k objektu. Společné garáže. Supermarket 20 m, restaurace, tramvaj, autobusová zastávka 50 m, metro 'U4 Ober St. Veit' 600 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Dětské hřiště 150 m. Atrakce v blízkosti: Schloss Schönbrunn.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 14 okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 12:03
Mapa stránek ...