Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Habsburgersuite' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 13 okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Habsburgersuite', 4-pokojový byt 167 m2 v 4. patře. Velmi luxusní a osobité zařízení: velký vstup, okno do dvora. 1x velký dvoulůžkový pokoj s koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo, kabelová TV a plochá obrazovka. Jídelna. Velký salón s kabelová TV a plochá obrazovka. 1x velký dvoulůžkový pokoj se Šatna s koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo, s rohovou vanou, kabelová TV a plochá obrazovka. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídel ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Habsburgersuite, Vídeň 13 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1130_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Habsburgersuite', 4-pokojový byt 167 m2 v 4. patře. Velmi luxusní a osobité zařízení: velký vstup, okno do dvora. 1x velký dvoulůžkový pokoj s koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo, kabelová TV a plochá obrazovka. Jídelna. Velký salón s kabelová TV a plochá obrazovka. 1x velký dvoulůžkový pokoj se Šatna s koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo, s rohovou vanou, kabelová TV a plochá obrazovka. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Podlahové topení. Velmi pěkný panoramatický výhled do zahrady a Gloriette. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2017 19:35
Mapa stránek ...