Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Best Living' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 12. okres. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. 1x dvoulůžkový pokoj, okno do dvora s větrák. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a domácí kino. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Koupelna. Podlahové topení. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Best Living, Vídeň 12. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1120_180_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. 1x dvoulůžkový pokoj, okno do dvora s větrák. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a domácí kino. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Koupelna. Podlahové topení. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Garáž (extra), výška 210 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:25
Mapa stránek ...