Ubytování v Rakousku, Vídeň 12. okres (Vídeň) v apartmánu 'Best Living'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Best Living, Vídeň 12. okres
★★★★

Rakousko, Vídeň, Vídeň 12. okres

Rakousko, Vídeň, Vídeň 12. okres
Číslo objektu: AT1120.180.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1120_180_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.012,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený vstup s WC zvlášť. 1x dvoulůžkový pokoj, okno do dvora s větrák. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a domácí kino. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio. Koupelna. Podlahové topení. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Blue-Ray přehrávač. Garáž (extra), výška 210 cm. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Informace o domě (rezidenci)
12. Bezirk: Velmi moderní bytový dům 'Best Living', rok výstavby 2016. 3.5 km od centra (ca. 12 Min), klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 200 m od řeky. Společné: park s trávníkem a rostlinami. Zahradní sezení, dětské hřiště (pískoviště), zatravněný vnitřní dvůr. V domě: výtah, odkládací místnost na kola, sušička (společné), k dispozici jízdní kola. K dispozici: jízdní kola (2). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (extra), společné garáže. Krátkodobá parkovací zóna za poplatek, v čase: 09:00 - 19:00, pondělí - pátek. Obchod, supermarket 50 m, restaurace, kavárna 150 m, pěší zóna 450 m, nádraží 'Meidling 1200m/Westbahnhof 1700m', metro 'U4, U6 Längenfeldgasse' 150 m. Golfové hřiště 3 km, cyklistická stezka 200 m, dětské hřiště 20 m. Atrakce v blízkosti: Schloss Schönbrunn 1.5 km, Schönbrunn Zoo 1.8 km, Obeliskbrunnen 1.5 km. Turistické oblasti Erholungsgebiet Wienerberg 3 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Margaretenstr. 103.
Rezervace
Ubytování v Rakousku, Vídeň 12. okres:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Dunajská metropole a hlavní město Rakouska láká bezpočtem památek, jako Štěpánský dóm, Hofburg, zámek Schönbrunn, Španělská dvorní jezdecká škola a mnoho dalšího. Obsáhlé informace o Vídni lze obdržet v turistickém informačním centru. Dopravní spojení: nádraží v místě. V létě láká rekreační oblast Donauinsel a Wiener Prater. Poznámka: V 1 až v 9 správním obvodu (at1010 - at1090) se platí poplatek za parkovací zóny s maximální dobou stání 2 hodiny. V těchto obvodech je vhodné využít výhodných 'Park and Ride' garáží. Více informací: www.parkeninwien.at. Velké, proslulé město.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Vídeň (171 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:26
Mapa stránek ...