Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Am Kurpark' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 10 okres. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x velký dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Podlahové topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro dě ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Am Kurpark, Vídeň 10 okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1100_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Světlé, úplně renovovaný, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x velký dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Podlahové topení. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 10:31
Mapa stránek ...