Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Opera' - Rakousko (Vídeň), Vídeň 1. okres. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt 114 m2 v 7. patře. Prostorné a světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl, kabelová TV, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna. 1x pokoj s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, sprcha/WC. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na město. K dispozi ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Opera, Vídeň 1. okres

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at1010_400_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 114 m2 v 7. patře. Prostorné a světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl, kabelová TV, mezinárodní TV kanály, plochá obrazovka a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj se Šatna. 1x pokoj s 1x pohovka (140 cm, v délce 190 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (150 cm v délce 200 cm). Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna, sprcha/WC. Parketové podlahy. Malý balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 19:44
Mapa stránek ...