Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Wienerwald Villa mit Pool' - Rakousko (Vídeň), Irenental. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová vila. Prostorné, komfortní zařízení: otevřený velký salón s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout, kabelová TV, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna/sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon, 3x terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril, lehátka. Nádherný výhled do zahrady ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Wienerwald Villa mit Pool, Irenental

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at3011_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová vila. Prostorné, komfortní zařízení: otevřený velký salón s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), jídelní kout, kabelová TV, plochá obrazovka, DVD, k dispozici výběr DVD a kamna na dřevo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna/sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon, 3x terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek, gril, lehátka. Nádherný výhled do zahrady a na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Samostatně stojící luxusní vana v koupelně a v salónu „Bösendorfer“-klavír.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 14:50
Mapa stránek ...