Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu '2 Zimmer Appartement A2-5T' - Rakousko (Tyrolsko), Westendorf. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. '2 Zimmer Appartement A2-5T', 2-pokojový byt 55 m2. Světlé, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Pěkný výhled na město. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Polsku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu 2 Zimmer Appartement A2-5T, Westendorf

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6363_300_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'2 Zimmer Appartement A2-5T', 2-pokojový byt 55 m2. Světlé, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Pěkný výhled na město.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2017 20:14
Mapa stránek ...