Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Ferienhaus Anker' - Rakousko (Tyrolsko), Wattens. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích. Zkosená, částéčně, útulné zařízení se dřevem: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar) s topení. Ve spodním patře: místnost na zavazadla. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm, v délce 200 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko (140 cm, v délce 200 c ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Ferienhaus Anker, Wattens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6112_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 85 m2 na 2 podlažích. Zkosená, částéčně, útulné zařízení se dřevem: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a kachlová kamna. Vstup na terasu. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička, elektrický kávovar) s topení. Ve spodním patře: místnost na zavazadla. V horním patře: 1x zkosený pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko (100 cm, v délce 200 cm). 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko (140 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Velký balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Parkování (3 auta) u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 21:51
Mapa stránek ...