Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tannenhof' - Rakousko (Tyrolsko), Wängle. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2. Vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Nádherný výhled. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Balkon oder francouzský balkon. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tannenhof, Wängle

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6610_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2. Vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a TV-satelit. Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Nádherný výhled. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Balkon oder francouzský balkon.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.2.2018 20:32
Mapa stránek ...