Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kaiserwinkl' - Rakousko (Tyrolsko), Walchsee. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Prostorné a světlé: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kaiserwinkl, Walchsee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6344_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Prostorné a světlé: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2017 05:15
Mapa stránek ...