Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kaiserwinkl' - Rakousko (Tyrolsko), Walchsee. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Happy', 2-pokojový byt 52 m2. Světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kaiserwinkl, Walchsee

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6344_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Happy', 2-pokojový byt 52 m2. Světlé, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:51
Mapa stránek ...