Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet St. Wendelin 7' - Rakousko (Tyrolsko), Telfs. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Chalet St. Wendelin 7', 4-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Ve spodním patře: 1x velký pokoj s 2x dvoulůžko. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Velká terasa krytá, zahradní sezení. Zah ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet St. Wendelin 7, Telfs

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6410_305_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Chalet St. Wendelin 7', 4-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Obývací pokoj s panoramatickým oknem s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Ve spodním patře: 1x velký pokoj s 2x dvoulůžko. Vstup na zahradu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo. Velká terasa krytá, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 10:02
Mapa stránek ...