Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'St Martin' - Rakousko (Tyrolsko), Seefeld in Tirol. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio. Se zimní zahrada s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: sejf, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu St Martin, Seefeld in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6100_240_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio. Se zimní zahrada s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na terasu. 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: sejf, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:55
Mapa stránek ...