Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Typ C' - Rakousko (Tyrolsko), Seefeld in Tirol. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Appartement Typ AA', 3-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, úplně renovovaný v roce 2012, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Typ C, Seefeld in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6100_160_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Appartement Typ AA', 3-pokojový byt 75 m2 v 2. patře. Částéčně zkosený, úplně renovovaný v roce 2012, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Vana/sprcha/bidet/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. V ceně zahrnuty jsou župany a přezůvky. V obývacím pokoji je k dispozici internetová stanice v ceně. Malé psy jsou na vyžádání povoleny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2017 09:43
Mapa stránek ...