Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Typ B' - Rakousko (Tyrolsko), Seefeld in Tirol. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Appartement Typ B', 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V podkroví: (žebřík) otevřená galerie s 2x lůžko. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: te ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Typ B, Seefeld in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6100_160_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Appartement Typ B', 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V podkroví: (žebřík) otevřená galerie s 2x lůžko. Terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. K dispozici župan a bačkory. V obývacím pokoji je Internet (včetně). Na dotaz je povolen malý pes.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2017 03:45
Mapa stránek ...