Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Typ A' - Rakousko (Tyrolsko), Seefeld in Tirol. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Appartement Typ A', 3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní náb ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Chorvatsku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Typ A, Seefeld in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6100_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Appartement Typ A', 3-pokojový byt 75 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný, na hory a na město. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. K dispozici župan a bačkory. V obyvacím pokoji je Internet (včetně). Většina televizorů má plochou obrazovku. Na dotaz je povolen malý pes. Na dotaz je také možná přistýlka do dvoulůžkového pokoje.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2017 03:44
Mapa stránek ...