Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Lina' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 13 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. 9-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Lina, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
9-pokojový dům 250 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Sprcha/WC. 2x velký balkon, velká terasa. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:47
Mapa stránek ...